Naše rodinná firma působí na trhu v České republice již od roku 1992. Máme bohaté zkušenosti se stavbou všech typů krbů: teplovodních, teplovzdušných nebo akumulačních v různém zpracování. Realizujeme kachlové, designové, moderní i rustikální typy krbů. Aktivně sledujeme vývoj trhu a nové trendy tak, abychom byli schopni uspokojit požadavky i těch nejnáročnějších klientů.

Poskytujeme kompletní služby od prvotního poradenství po konečnou realizaci včetně záručního i pozáručního servisu. Veškeré krby, které jsme od roku 1992 instalovali, jsou dosud v provozu a jsou bez problému servisovány. Již neexistující náhradní díly v plné kvalitě díky našim bohatým zkušenostem vyrobíme.

Nabízíme také prodej krbových vložek a krbového příslušenství nebo komínových systémů. Klademe důraz na individuální přístup a osobní jednání, při kterém zákazníkovi poskytneme odborné poradenství a pomůžeme mu zorientovat se v problematice alternativních vytápěcích systémů. Pracujeme pouze s vysoce kvalitními materiály, naší ambicí je dodat výsledný produkt včas a v dohodnuté kvalitě.

Skloubením individuálních potřeb klienta s našimi poznatky a zkušenostmi vzniká unikátní dílo, dominanta a funkční ozdoba každého interiéru.

 Kde nás najdete?

U Kovárny 13
251 01 Herink, Praha Východ
 
GPS 49.9665239N, 14.5732411E
 
3 km od dálnice D1,
3 km od pražského okruhu,
sjezd na Jesenici.