Systém Dominant - Česká rodinná firma s téměř třicetiletou tradicí, která si zakládá na osobním a vstřícném jednání se zákazníkem. Na své krbové vložky nabízí záruku až sedm let s garancí záručního i dlouhodobého pozáručního servisu. Motem firmy je vývin krbových vložek poskytujících nejvyšší možný uživatelský komfort.

  • Krbové vložky Krbové vložky Dominant disponují pohyblivými deflektory systému DOUBLE DEFLECT, které umožňují rozšířené spektrum nastavení výkonu. Zcela jedinečná konstrukce DOUBLE DEFLECT vytváří protipól standardní nabídce na trhu v celosvětovém měřítku. Qvadratické vedení spalin zajišťuje zvýšení účinnosti a tím i maximální úsporu paliva.

Inovativní řešení systému PURE VITRE zaručuje absolutní čistotu skla dokonce i při použití méně kvalitního paliva. Pracuje na zcela jiném principu, než je běžně užívaný oplach skla sekundárním vzduchem. Vznikl na základě několikaletého studia aeromechaniky a konzultací s předními českými vědci z ČVUT jako skutečně účinný systém využívající odlišné fyzikální zákony.

Systém DOUBLE DEFLECT je zárukou čistého ovzduší v interiéru během přikládání nebo při otevřených dvířkách krbové vložky. Společně se systémem PURE VITRE si tak lze zcela nerušeně vychutnávat poklidnou atmosféru hořícího plamene.

Stěna krbové vložky je oproti jiným, běžně vyráběným typům silnější o 25 %, což garantuje dlouhodobou životnost i při vysoké zátěži a intenzivním používání.

Typová řada ITP (In Two Parts) krbové vložky Dominant umožňuje rekonstrukci stávajících otevřených krbů bez nutnosti jejich celkové demolice. Na rozdíl od běžně dodávané krbové kazety lze použitím varianty ITP získat plnohodnotný teplovzdušný nebo teplovodní krb.

Krbové vložky Dominant se vyrábějí v mnoha provedeních s čelním, dvoustranným a trojstranným prosklením a v několika velikostních řadách. Zákazníky jsou vysoce ceněny pro svou špičkovou kvalitu.

Výrobce uvádí, že všechny jeho krbové vložky jsou doposud v provozu.

  • Krbové mřížky Krbové mřížky Dominant se svou masivní konstrukcí výrazně odlišují od běžně dodávaných mřížek vyráběných ze slabého plechu. Jako designový prvek jsou určeny těm nejnáročnějším zákazníkům, kteří v interiéru ocení drsnou krásu čistých linií přiznaného kovu. Je možné si vybrat z široké nabídky velikostí a barevných variant.

 Kde nás najdete?

U Kovárny 13
251 01 Herink, Praha Východ
 
GPS 49.9665239N, 14.5732411E
 
3 km od dálnice D1,
3 km od pražského okruhu,
sjezd na Jesenici.