BEF HOME, S.R.O. - Je největším výrobcem krbových vložek a krbových kamen v České republice. Na trhu působí již od roku 1998, kdy společnost BeF Home s. r. o. zahájila výrobu litinových krbů. Firma klade důraz na prvotřídní technologie a kvalitní materiály. Její zákazníci oceňují především vysokou účinnost, nadčasový design, snadnou obsluhu, prvotřídní kvalitu a dlouhou životnost krbových kamen a vložek.

  • Krbové vložky Provedení krbu spojuje tradici litinových topidel a moderní realizace teplovzdušných i teplovodních krbů.

Keramické sklo dvířek je dodáváno předními světovými výrobci a garantuje bezpečný provoz. Krbové vložky jsou opatřeny ovládacími prvky pro regulaci primárního i sekundárního vzduchu. Moderní inovativní design krbových vložek firmy BeF Home patří mezi špičku na českém i evropském trhu. Důraz je kladen na každý detail tak, aby krb působil jako celek a také jako nepřehlédnutelný prvek interiéru. Topeniště vyložené akumulačním materiálem (Carcon nebo šamot) je designově uděláno tak, aby ještě více zkrášlovalo pohled do ohně. Firma nabízí širokou variabilitu celkového provedení krbových vložek: rovné, rohové, průhledové a nově i třístranné. Průhledové krby zajímavým způsobem propojují dvě místnosti vedle sebe a umožňují vychutnat si skvělou atmosféru hořícího ohně z obou prostor.

  • Krbové kazety Řada krbových kazet slouží k rekonstrukci otevřených topenišť na topeniště uzavřená. To vše bez složité a nákladné demontáže. Toto bezpečné řešení navíc zvyšuje účinnost spalování, snižuje spotřebu paliva a prodlužuje interval mezi přikládáním. Krbové kazety BeF Effi patří mezi nejmodernější a nejpropracovanější kazety, které současný trh nabízí, a to nejen na území ČR, ale i v zahraničí. Díky praktickému zpracování je možné kazetu instalovat do jakéhokoliv typu stávajícího otevřeného krbu a její funkční čistý design zajistí, že celý výsledek bude působit velice moderně a elegantně. Vysokou efektivitu a čistotu hoření zajišťuje, stejně jako u krbových vložek, kvalitní akumulační materiál Carcon a snadno vyjímatelný deflektor. O přívod a distribuci vzduchu v kazetě se stará elektronický ventilátor. Kazeta dále disponuje oplachem skla vytvořeným speciálně pro ni. Její univerzálnost v neposlední řadě podtrhuje také nastavitelný krycí rámeček a stabilizační prvky, jejichž nastavení je přístupné z topeniště.
  • Krbová kamna Krbová kamna společnosti BeF Home jsou vyráběna výhradně za použití těch nejkvalitnějších materiálů. Díky neustálé kontrole celého výrobního procesu zákazníci vždy dostanou výrobek té nejvyšší kvality. Krbová kamna obsahují vše, co je na dnešním trhu standardem. Externí přívod vzduchu, vysoká účinnost a špičkově propracovaný systém oplachu skla. Kromě toho všeho je u zde možnost speciální regulace pomocí dálkového ovládání. Díky svému modernímu nadčasovému designu tvoří skvělý doplněk do téměř každého interiéru. Na vyložení topeniště je použit speciální akumulační materiál Carcon v několika barevných variantách, který je naprostou špičkou nejen po technické stránce, ale i designově patří mezi to nejlepší, co může současný trh nabídnout. Nabízejí skutečně široké spektrum provedení, prosklení, barevných a výškových variant stejně jako řadu unikátních kliček, díky kterým je možné vybrat design vhodný do téměř jakéhokoli interiéru.
  • Akumulační sady Akumulační sady vyhotovené z kvalitního žárobetonu umožní plně využít tepelnou energii krbové vložky. I když je díky tomu nástup tepla v místnosti pomalejší než u klasických krbů, přídavná akumulace pohltí přebytečné teplo a následně ho pozvolna předává dlouhé hodiny do prostoru i po vyhasnutí krbové vložky. Tímto způsobem se nejen snižuje spotřeba paliva, ale především se tak zvyšuje tepelná pohoda. Akumulační sady jsou ideálním řešením například pro nízkoenergetické domy, které se často potýkají s přehříváním prostoru.
  • Příslušenství Nabízíme také širokou řadu příslušenství dodávaného společností BeF Home, s. r. o. Kromě akumulačních sad instalujeme akumulační výměníky pro krbové vložky BeF Home s průměrem kouřovodu 150-180 mm, které jsou uvnitř vyloženy mohutnou masou akumulačního materiálu Carcon schopného rychle akumulovat přebytečnou tepelnou energii a následně ji předává do prostoru dlouhé hodiny po vyhasnutí krbové vložky. Umožňují maximální využití tepelného výkonu, snadné a rychlé zvýšení akumulační schopnosti obestavby.

Příslušenství potřebné k napojení krbové vložky na komín. Jedná se o kouřovody, komínové klapky, napojovací díly, kolena a redukce.

  • Ventilační mřížky Ventilační mřížky ke krbům v různých rozměrech a povrchových úpravách. Krbové mřížky jsou určeny pro montáž do komínových sopouchů krbů, stěn a podlah. V naší nabídce najdete rovněž zděře k dopojení mřížek společnosti BeF Home.
  • Opláštění Kompaktní opláštění ke krbovým vložkám, které umožňuje provoz krbu jako kamna v osmi druzích barevných kombinací nebo plechové pozinkované opláštění krbu sloužící k lepšímu rozvedení tepla z krbu. Rozvod krbu může být napojen buď jen do mřížek na krbu, nebo i po celém domě.
  • Zazdívací rámečky Zazdívací rámečky určené k zakrytí nutné dilatační spáry mezi krbovou vložkou a obestavbou.
  • Ostatní příslušenství Veškeré zařízení nutné k rozvodu horkého vzduchu. Krbová horkovzdušná vložka tak vyhřeje nejen místnost, kde se nachází, ale díky ventilaci protopí celý dům. Je to levnější a konstrukčně jednodušší varianta krbového vytápění domu nebo chalupy. Velkou výhodou, na rozdíl od teplovodního vytápění je, že topí hned, jakmile se oheň rozhoří. Nabízíme i další příslušenství jako jsou automatická regulace, spreje, čidla, obaly, chňapky a čističe krbů atd.

 Kde nás najdete?

U Kovárny 13
251 01 Herink, Praha Východ
 
GPS 49.9665239N, 14.5732411E
 
3 km od dálnice D1,
3 km od pražského okruhu,
sjezd na Jesenici.